لطفا منتظر بمانید...
جستجو: جستجوی پیشرفته
صدای CHN
کد خبر : ۵۷۶۳۲ زمان مخابره: ۰ : ۰ -- ۱۳۸۶/۲/۱۶ | نسخه چاپی

احداث بزرگترین باغ گل رز در منطقه 5 شهرداری تهران

دانلود فایل مرتبط با خبر:
خبرگزاری میراث فرهنگی_ گروه میراث فرهنگی_ پارک بزرگ الهام ، یکی از بزرگ ترین پارک های تهران است که درحال حاضر 5/2 هکتار آن درحال احداث بوده و با توجه به شرایط ویژه طبیعی و مختصات محلی ، می تواند یکی از تفرجگاه های زیبای تهران شود .
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5، "رضا مددی" ، رییس اداره فضای سبز منطقه ، با بیان این مطلب افزود :« یکی از ویژگی های بارز پارک الهام که در بلوار تعاون قرار دارد ، وجود رودخانه کن است . با توجه به تراس بندی خاص ، این پارک تا هفت هکتار قابل توسعه است . »
 
وی افزود: «در حال حاضر با توجه به سرانه 17 متری فضای سبز و وجود بیش از 130 پارک در سطح منطقه ، ترمیم و بازسازی باید به صورت همزمان و موازی انجام شود . به عنوان نمونه ، پارک بزرگمهر دو سال است که در حال ترمیم و تعویض طرح بوده و در انتها به باغ رز تبدیل شده و بالای 38 گونه گل رز در آن طراحی و کاشته می شود. در حقیقت این پارک نخستین و بزرگترین پارک گل رز تهران می شود .» 
 
رییس اداره فضای سبز منطقه پنج بیان کرد :« درسال 86، هشت پارک در دست احداث و اجرا داریم . همچنین تا انتهای سال 86 در نظر داریم که تمامی درختکاری های سطح منطقه را به پارک و فضای تفرجگاهی برای استفاده شهروندان تهرانی مبدل کنیم . »
انتهای خبر/ خبرگزاری میراث فرهنگی / کد خبر: ۵۷۶۳۲
    

کلیدواژه ها

نظرات ارائه شده

نظرات

ارسال نظر
ارسال به دوستان
نام
پست الکترونیک
آدرس وبسایت یا وبلاگ
نظرشمــا    
. نظراتی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود*
: لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید
= 9 + 1
ارسال نظر
57632
نام شما
ايميل شما
ايميل گيرنده
توضيحات
: لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید
= 9 + 1
ارسال خبر
آخرین اخبار
پربیننده ترین اخبار