لطفا منتظر بمانید...
جستجو: جستجوی پیشرفته
صدای CHN
کد خبر : ۵۸۸۴۰ زمان مخابره: ۰ : ۰ -- ۱۳۸۶/۵/۳۱ | نسخه چاپی

زندگی استیو مک کوئین فیلم می شود

دانلود فایل مرتبط با خبر:
 
خبرگزاری میراث فرهنگی _ فرهنگ و هنر _ "کوین کاشا"، تهیه کننده فیلم های سینمایی امتیاز ساختن فیلمی بر اساس کتاب "همسرم، دوستم" اثر "نیله مک کوئین تافل"، همسر "استیو مک کوئین" را بدست آورده است.
به گزارش میراث خبر به نقل از ورایتی، کتاب تافل ماجرای ازدواج او با مک کوئین را از نخستین برخوردشان تا طلاقشان بعد از 16 سال زندگی مشترک را شرح داده است.
نخستین برخورد تافل و مک کوئین زمانی بود که تافل سر صحنه اجرای نمایش "بازی پیژامه" در برادوی بود، آنها سپس در هالیوود مستقر و صاحب دو فرزند شدند و در نهایت بعد از 16 سال زندگی مشترک از یکدیگر جدا شدند. مک کوئین در سال 1980 چشم از جهان فرو بست.
فیلم کوین کاشا در حالی ساخته می شود که مک کوئین بیش از 26 سال بعد از درگذشتش همچنان از محبوبیت زیادی برخوردار است و ماشین فراری که سال 1963 خریده بود، هفته گذشته در مزایده ای در کالیفرنیا به قیمت 3/2 میلیون دلار فروش رفته که تقریباً دو برابر قیمت پیش بینی شده برای آن بوده است.
کاشا مسئولیت بخش خرید امتیاز و برنامه ریزی کمپانی "نیو لاین" را بر عهده دارد. او پیش از این در کمپانی "میراماکس" سرپرستی تهیه پروژه های "پالپ فیکشن"، "بچه های مأمور مخفی" و "شیکاگو" را بر عهده داشت.
انتهای خبر/ خبرگزاری میراث فرهنگی / کد خبر: ۵۸۸۴۰
    

کلیدواژه ها

نظرات ارائه شده

نظرات

ارسال نظر
ارسال به دوستان
نام
پست الکترونیک
آدرس وبسایت یا وبلاگ
نظرشمــا    
. نظراتی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود*
: لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید
= 2 + 4
ارسال نظر
58840
نام شما
ايميل شما
ايميل گيرنده
توضيحات
: لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید
= 2 + 4
ارسال خبر
آخرین اخبار
پربیننده ترین اخبار